Kirjoitettu 13. Elokuuta, 201411 vuotta Ei poisteta. Kiva topicki jossa voi kysyä vaikka seuraavaa, Mie käytän foorumia pääsääntöisesti puhelimen selaimella ja nimenomaan tätä mobiilisivustoa. Ongelma on, että pyöräkuvia-ketju ei aukea. Vain se ketju. Muuten kaikki toimii hyvin. Se varmasti liittynee ketjun sisältämiin kuviin? Vai liittyykö? Annan selaimen olla rauhassa mutta pitkälläkään odotuksella tekstit eivät tule näkyviin kuvista puhumattakaan. Eikä selain näytä edes lataavan mitään. Mistähän mahtaisi kiikastaa?
Kirjoitettu 2. Syyskuuta, 201411 vuotta Mulla WP8.1 + IE ja hyvin pelaa. Molemmat käyttävät mobiiliteemaa? Toimiiko normaali teema?
Kirjoitettu 3. Syyskuuta, 201411 vuotta Mulla WP8.1 + IE ja hyvin pelaa. Molemmat käyttävät mobiiliteemaa? Toimiiko normaali teema? Androidi 4.4 ja Chrome (tätä vissiin nuo teidän viestin alussa olevan kryptatut tekstit tarkoittivat ) Joo, mobiiliteemaa käytän eikä missään muualla ole ongelmaa.
Kirjoitettu 3. Syyskuuta, 201411 vuotta Mulla WP8.1 + IE ja hyvin pelaa. Molemmat käyttävät mobiiliteemaa? Toimiiko normaali teema? Normaali teemalla toimii tosiaan. Mobiiliteema ei välillä lataa topiccia ja välillä sanoo http 500 - palvelimen sisäinen virhe. Muoks. Ei toimi muuten pöytäkoneellakaan tämä kyseinen topic, jos valitsee mobiiliteeman. Muokattu: 3. Syyskuuta, 201411 vuotta, käyttäjä: ErnoNykanen
Kirjoitettu 3. Syyskuuta, 201411 vuotta Ei se kyllä aukea kirveelläkään. Roplaan foorumia tämän viikon aikana, jos saisi vaikka pelaamaan.
Kirjoitettu 3. Syyskuuta, 201411 vuotta Ai kauhia, et kai sie kirvestä kokeillut? Ei ne tietokoneet siitä tykkää.
Kirjoitettu 4. Syyskuuta, 201411 vuotta Itellä kyllä pelittää blackberryn selaimessa nää kaikki ketjut.
Kirjoitettu 5. Syyskuuta, 201411 vuotta Onks kellää pöytä/läppärissä opera selain käytössä, ja siihen asennettuna adblock softa? Tekeekö muilla toi adblock sen että se blokkaa myös foorumille esim. myynti-ilmotuksissa olevat kuvat tuotteista? Itellä tälläne ongelma aiheuttaa vtutusta välillä...
Kirjoitettu 7. Syyskuuta, 201411 vuotta Ei se kyllä aukea kirveelläkään. Roplaan foorumia tämän viikon aikana, jos saisi vaikka pelaamaan. En saanut toimimaan omin voimin. Laitoin tukeen viestiä, ehkäpä he tietävät mikä mättää.
Kirjoitettu 8. Syyskuuta, 201411 vuotta En saanut toimimaan omin voimin. Laitoin tukeen viestiä, ehkäpä he tietävät mikä mättää. Nyt pitäisi toimia?
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään