Sisältö
Syöte päivittyy automaattisesti
Viimeisin tunti
-
Mikä yllätti sinut viimeksi?
Eipä yllättänyt tuolla ylläpidon tasolla.
-
Oikeusvaltiossa sattuu ja tapahtuu
Kolme kalleinta lähti ? Trukkipiikeillä ikkunan ajaminen ei oo kovin vaikeata.
-
-
Mikä yllätti sinut viimeksi?
Olin hidas, mut sama isommalla fontilla 😁 Facebookista löytyi: Fillari-lehden Fillarifoorumi.fi on tällä hetkellä väliaikaisesti suljettu foorumin vBulletin -alustaohjelmasta löytyneen tietoturvaongelman vuoksi. Olemme ryhtyneet tarvittaviin toimenpiteisiin tilanteen selvittämiseksi ja palvelun turvallisuuden varmistamiseksi. Foorumi päivitetään uudempaan versioon, jossa tietoturva-aukko on korjattu. Foorumin käyttäjien turvallisuus ja tietojen suojaaminen ovat meille ensisijaisen tärkeitä. Selvitämme parhaillaan, mitä palvelimella on tapahtunut ja onko käyttäjätietoihin kohdistunut toimenpiteitä. Fillarifoorumin rekisteröityneitä käyttäjiä suosittelemme varmuuden vuoksi vaihtamaan Fillarifoorumin salasanan myös muissa palveluissa, mikäli olet käyttänyt samaa salasanaa muualla. Jos samaa salasanaa on käytetty esimerkiksi sähköpostissa tai muissa tärkeissä palveluissa, vaihda se ensisijaisesti niissä. Pahoittelemme käyttökatkosta ja siitä aiheutuvaa vaivaa. Teemme parhaamme, jotta Fillarifoorumi saadaan takaisin käyttöön mahdollisimman pian ja turvallisesti.
-
Mikä yllätti sinut viimeksi?
-
Viimeisin harkintasi (ei hankintasi)
Huomenna voisi käydä Svedujen maassa suorittamassa hankintoja.
-
Mikä yllätti sinut viimeksi?
EMT, Posti ei kertonut. Luulin tunnustenkin jo hapantuneen aikoja sitten.
-
Mikä yllätti sinut viimeksi?
^Onko joku kunnostus vai mikä kyseessä?
-
Mikä yllätti sinut viimeksi?
Sähköpostiin tupsahtanut ilmo naapuripalstan väliaikaisesta sulkeutumisesta.
Tänään
-
Hyönteiset ja muut käärmeet sun hämähäkit etc. örkkilemmikit
-
Viimeisin nauttimasi olut.
-
Hyönteiset ja muut käärmeet sun hämähäkit etc. örkkilemmikit
Keisarinviitta läpsytteli pihalla, kun siirtelin kivituhkaa. Ei valitettavasti kuvaa.
-
-
Fillarikeskustelu.com alkoi seuraamaan aihetta: Pro Riders vs Impossible Bike Obstacle Course Race
-
Sulo alkoi seuraamaan aihetta: Pro Riders vs Impossible Bike Obstacle Course Race
-
Pro Riders vs Impossible Bike Obstacle Course Race
We built the a WILD bike obstacle course for Danny MacAskill and Kriss Kyle to try and conquer. Spanning over 200m, the floating track featured seesaws, log skinnies, wall rides, a ladder bridge, and a gnarly tightrope where one slip means you're taking a cold dip. Kriss Kyle showed his diverse skillset by opting for a mountain bike over his BMX, while Danny also swapped Trials bike for his Trail bike. Watch as two of the world's best riders battle an obstacle course that basically refuses to be beaten. Katso koko Viihdettä
-
Pro Riders vs Impossible Bike Obstacle Course Race
We built the a WILD bike obstacle course for Danny MacAskill and Kriss Kyle to try and conquer. Spanning over 200m, the floating track featured seesaws, log skinnies, wall rides, a ladder bridge, and a gnarly tightrope where one slip means you're taking a cold dip. Kriss Kyle showed his diverse skillset by opting for a mountain bike over his BMX, while Danny also swapped Trials bike for his Trail bike. Watch as two of the world's best riders battle an obstacle course that basically refuses to be beaten.
-
Oikeusvaltiossa sattuu ja tapahtuu
Kehonkielestä päätellen 15-22 vuotiaita, traktorikuskin taidot.
-
Oikeusvaltiossa sattuu ja tapahtuu
Sopis tonne sähköpyörä-, raksa-, ja tietenkin vitutusketjuun, mutta ehkä parhaiten tänne: Video: Näin härskisti murtautujat rysäyttivät pyöräliikke...Murtautujat veivät vantaalaisesta pyöräliikkeestä noin 14000 euron arvosta sähköpyöriä.
-
Hyönteiset ja muut käärmeet sun hämähäkit etc. örkkilemmikit
- Mitä lukee paidassasi?
Sommittelu ei ihan näin mee, tekstit kuitenkin : If you don't own one you'll never understand Steel is real- Viimeisin hankintasi?
3 litraa tuoreahkoa reikkalaista oliiverioiljyä.- Mitä lukee paidassasi?
Dexter- Mitä katselit TV:stä viimeksi?
Shetlandsaarten murhat @areena- Viimeisin hankintasi?
2x 150mm korkeeta metallihyllykköä Motonetistä. 14,90kpl... sain viimeset.- Mitä katselit TV:stä viimeksi?
Pikkupietarin piha, toissa iltana.- Viimeisin hankintasi?
Peräkärryllinen kivituhkaa osa 2.- Mitä katselit TV:stä viimeksi?
CSI, kausi 1 menossa. TF1:lta.- Mikä sai sinut hyvälle tuulelle viimeksi?
Meinasin sanoa että on ne vieläkin, mut siitä onkin yli 40 vuotta kun olen viimeksi tätä havainnoinut. Aika kuluu... 40 vuoden päästä sitä on jo suht vanha, toisaalta jos ikuinen elämä keksitään, niin ehkä vielä hengissä, miksei muutenkin toki. Oliskin siistii olla ikuisesti vanha kääkkä, ei helvetti. Mitenköhän ne rukkaisivat eläkettä? Rundi alkaisi alusta, tee taas töitä? Ehkä tota tarjoillaan vain rikkaille ja kuuluisille, köyhien versio olisi elää kovalevyllä, joka veisin hehkulampun verran sähköä. Funtsikaas ajan kulua: kun meikä syntyi, toisen maailmansodan päättymiseen oli 22 vuotta. Nyt jos miinustaa 22 vuotta, ollaan vuodessa 2004... sehän oli eilen. Nyt kun tälle tielle lähdettiin, niin nykynuorelle joka valittaa että on kauhea aika olla nuori, voi aina vinkata että "joo, jos olisit syntynyt sata vuotta aiemmin, olisit vaan nähnyt molemmat maailmansodat, espanjantaudin, sisällisodan... tämä kaikki ilman somea". Ehkä tää ei ole pahin aika olla nuori? Aika kauaksi mentiin otsikosta, mutta hyvälle tuulelle sai että en noita nähnyt. Joku parin asteen lämmönnousu ja pari sotaa tuolla kaukana ei tunnu missään tohon verrattuna. - Mitä lukee paidassasi?
Tärkeää tietoa
Hyväksy Käyttöehdot ja Tietosuojakäyntö.