Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Fillarikeskustelu.com

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Foorumin päivitykset

Featured Replies

Kirjoitettu

Kerätäänpä nyt näitäkin tänne, jos vaikkapa joku löytää jotain mieleistään joskus.

https://invisioncommunity.com/release-notes/

Asennettu:

IPS Community Suite 4.7.9

Released 04/04/2023


  • Sulo pinned this topic
  • 5 weeks later...
  • Viestejä 38
  • Katselut 4.2k
  • Luotu
  • Edellinen viesti

Eniten kirjoittaneet

Most Popular Posts

Lähetetyt kuvat

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Kirjoitettu
  • Kirjoittaja

Rekisteröin myös fillarikeskustelu.fi -verkkotunnuksen. Uudelleenohjauksen pitäisi myös toimia.. https://www.fillarikeskustelu.fi/

Ja ihan vain sen takia, ettei käy niin kuin Fillaritorin kanssa. Joku vatipää reggasi sen, kun homma lähti liitoon, ja koitti tehdä kopion. Luotti vissiin fi-päätteen voimaan Googlen tuloksissa.. no eipä onnistunut 🤪

 

  • 1 month later...
Kirjoitettu

Mä olen tässä alkanut miettimään, että olishan mulla ollut tunnukset tänne aiemmiltakin ajoilta, koska olen myynyt pari pyörää ja jotain muuta kamaa fillaritori.comin kautta. Jos samat tunnukset käy siis sekä sinne että tänne keskustelupuolelle. No ehkä pidän ne toiset tunnukset kaupankäyntiin ja keskustelen tällä erikseen tätä varten luomallani. 

  • 1 month later...
  • 5 months later...
Kirjoitettu

Postaan nyt tähän kun ajattelin että ehkä kuuluu tähän aiheeseen. Ehkä aiheesta on höpisty jo tai sit ei mut enivei:

Olisko ideaa kehittää fillaritoria tähän suuntaan: enemmän ala-kategorioita. Esim jos etin vaikka haarukkaa pyörään mutta en ole maastopyöräilijä niin aika työlästä selata vaan sivukaupalla kun suurin osa ilmotuksista on aina joustokeulia.

Tai jotain muuta vastaavaan kategorioiden justeerausta 🤔

Toki saattaa olla vaan user error ja mun pitäis opetella käyttämään hakua paremmin :) mut ehkä tätä vois miettiä?

Muokattu: , käyttäjä: Jboman

Kirjoitettu
  • Kirjoittaja

Kategorioita tulee seuraavaksi lisää oletettavasti sähköpyöriin, muut ovat jo tähän tietoon tarpeeksi pilkottu.

Sen sijaan lomakkeella voisi kerätä tuotteista enemmän tietoja, joka mahdollistaisi filtteröinnin. Toisaalta taas lomakkeiden täyttö ja miljoonat erilliset listoista valittavat tiedot eivät välttämättä monia innosta. Nettiauton malliin fillarimaailma tarjoaa aivan liikaa vaihtoehtoja..

Helpoin tapa ratkaista asia on seurata ko. kategoriaa päivittäin, jää vähemmän kelattavaa ja oppii ohittamaan epäsopivat :)

Kirjoitettu
  • Kirjoittaja

Sivuston palvelin vaihdetaan ensi viikolla, joku ilta/yö maanantain ja perjantain välillä.

Ongelmia saattaa tulla, tai saattaa olla tulematta. Käyttökatko joka tapauksessa, kestoltaan ehkä pari tuntia.

Ja tämä siksi, että nykyinen on kallis ja osittain epätoimiva, hitauttakin on esiintynyt.

Kirjoitettu

^Aika hyvä diili jos vaihdossa tulee halvempi ja parempi palvelin/palveluntarjoaja. 👍 

Kirjoitettu
  • Kirjoittaja
23.2.2024 klo 11.19, VesaP kirjoitti:

^Aika hyvä diili jos vaihdossa tulee halvempi ja parempi palvelin/palveluntarjoaja. 👍 

Lähtöpiste ei ole kovin korkealla :D

Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään

Account

Navigation

Haku

Haku

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.