Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Fillarikeskustelu.com

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Viimeisin harkintasi (ei hankintasi)

Featured Replies

Kirjoitettu

Mahtaisivatko piilotella nyt hetken vasomisen tähden? Eilen kaksi havaintoa, joista toisella kaksi ihan pientä vasaa.

Toissapäivänä tontin läpi meni emä ja vasa.

  • Viestejä 1.8k
  • Katselut 152.5k
  • Luotu
  • Edellinen viesti

Eniten kirjoittaneet

Most Popular Posts

  • Lähetän sulle ruokalapun minkä voit pistää kaulaan ja tepastella menemään niin säilyy paita puhtaana!! Edit: Jostain tuli mieleen että miltä näytettäisiin Tempokisun kanssa jonkun pitkänmat

  • Ei munkaan. Uutisissa tuli että 30% työväestä on menettänyt työnsä (toki monet sitten vaan menneet uuteen duuniin) että et ole todellakaan yksin.  Sellanen toive on että kun kirjottelet fillarifo

  • Lähtiskö uima-altaalle vai istuisko terassilla. Otan neuvoa antavan sangrian.

Lähetetyt kuvat

Kirjoitettu

Näin lyhytaikaisena kesäleskenä voisi lähteä kuikuilemaan kuppilatarjontaa, vkl ilmat huononevat..

Kirjoitettu

Oli aikomus ulkoiluttaa karapulaterapiana Italian rautaa ennen sadetta; sade ehti ennen käppyrää. Taidan tissutella roseviiniä töllön ääressä; etapin loputtua voisi harrastaa popittelua.

Kirjoitettu
1 tunti sitten, Köfte kirjoitti:

Oli aikomus ulkoiluttaa karapulaterapiana Italian rautaa ennen sadetta; sade ehti ennen käppyrää. Taidan tissutella roseviiniä töllön ääressä; etapin loputtua voisi harrastaa popittelua.

Ehkä huomenna sään salliessa. En ole sokerista, eikä pyöräkään. Vanhenevana kermaperseilevänä tissiposkena voi jo onneksi suorittaa valintoja ilman pakko-oireita.

Kirjoitettu
3 tuntia sitten, tommi2 kirjoitti:

Tulin vain ilmoittamaan että tilasin nuo Papat.

Tällä kertaan en pyydä linkkiä. Itse asiassa kiellän linkit noihin ja vastaaviin draivers-tyyppisiin pehmiksiin.

Kirjoitettu

Mutta -50% ymmärtää kaikki! Grandpacore siintää taustalla. Kaikilla on sandaalit sikailukenkinä niin tarvinhan mäkin jotku

Kirjoitettu

Niin, no -50%.
Tuohonhan kyllä retkahtaa helposti ihan kuka tahansa, jos vielä ilmaiset toimitukset saisi!. Ostin minäkin kumpparit -50% ja kun jos osti kahdet ja summa min 100€, niin ilmaiset toimitukset! Ostin siis kahdet ja ilmaiseksi tulivat!
Ja nythän on hyvät kumpparikelitkin oikein!

Kirjoitettu
1 tunti sitten, mgcc kirjoitti:

Tällä kertaan en pyydä linkkiä. Itse asiassa kiellän linkit noihin ja vastaaviin draivers-tyyppisiin pehmiksiin.

Tää saattaa olla käänteistä psykologiaa, eli yllytät laittamaan linkin mielihyväksesi, mutta toisaalta on riski että kohta mulla on oma loafer-ketju ja sitten oma suljettu osasto, loaferkahvila... ei parane hullaantua ja ottaa Pomarfin-elämäntapaa.

Sen verran kuitenkin sanon että valkoiset nappanahka-Spedet oli kans puoleen hintaan, eikös Jopo ollut Speden sukua tai jotain, että tosta nyt sais.

Kirjoitettu

Ei ollut Spede.
Ruotsin kuninkaallisiin liittyi vähän kauemman aikaa sitten ja sekin vain niin perin, että sillä oltaisiin sukua Jopoon päin.
Hirveän vanha juttu, siellä oli se nahjus kunkkuna eikä lasta meinannut millään tulla. Sitten oli se Jopon esi-istä se hevostallin mestarina, joka sitten vähän jeesasi asiassa.
Liuta hassuja yhteensattumia vaan, sanoisinko, vaikka isän puolella ruotsi olikin se puhekieli.
On tuosta joku väitöstukija jonkin jutun tehnyt, mutta annetaan asian nyt vaan painua ja annetaan vain Ellan mellastaa lööpeissä.

Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään

Account

Navigation

Haku

Haku

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.