Kirjoitettu Maanantai klo 08:313 vrk 2.5 vkoa sitten. Huoh. Valuu vessasta alas alkukesän ryytymiset tien vierustaa hinkaten.
Kirjoitettu Maanantai klo 09:363 vrk Just äsken vajaan tunnin. Ei olis yhtään huvittanut lähteä, mut säätiedotus sanoi että nyt tai ei koskaan. On se hyvä tämä Suomen ilmaston lämpiäminen kesä. Elokapinakin joutuu selittämään että Saksassa on kuollut kuumuuteen jengiä... niinku joku saksalaisista välittäisi. No, onhan se syy taas pistää elokuun alussa tie tukkoon.
Kirjoitettu 18 tuntia sitten18 h 26km kävin vielä iltapuhteiksi pyörähtämässä. Koeajo tuolla uutukaisella jossa on pieni akku ja sähkömoottori avustamassa. Kyllä tuollakin sai kevyen hien pintaan kun polki reippaasti. Muokattu: 18 tuntia sitten18 h, käyttäjä: Olutmoottori
Kirjoitettu 55 minuuttia sitten55 min Äsken, reilu 75km mäkistä. (Rennot) säädöt Cubessa alkaa olla kohillaan.
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään