Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Fillarikeskustelu.com

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

retry

Jäsen
  • Liittynyt

  • Viimeksi vieraillut

Käyttäjän retry kaikki viestit

  1. retry vastasi VSS:n viestiin alueella: Kaupat ja huoltoliikkeet
    Tuote: Insera Reflex 360 -28" , Runko: 60cm -Hybridi fillari Tuote: Insera Reflex 390 -28" , Runko: 48cm -Hybridi fillari Hinta: Molempien pyörien hinnat 199€/kpl Kauppa: Baiks.fi (Suomen polkypyörätukku) Linkki: https://www.baiks.fi/poistonurkka/insera-reflex-360-28-miesten-24-v.html https://www.baiks.fi/poistonurkka/insera-reflex-390r-28-miesten-24-v.html Voimassa: Molempia pyöriä jäljellä +5kpl
  2. retry vastasi Removeme:n viestiin alueella: Yleinen
    Näistä havainnoista kannattaa/pitää tehdä aina ilmoitus Tori:n ylläpidolle. Ei ole iso vaiva lähettää yhtä e-mailia, joka voi pelastaa monen ostajan rahat. Itse tehnyt iloituksen parikin kertaa ja saanut sitten ylläpidota kuulla että sulkevat näiden huijareiden käyttäjätunnukset, ottavat ip -osoitteita ylös jne poliisia varten.
  3. retry vastasi Timok:n viestiin alueella: Yleinen
    Minä olen törmännyt vastaavaan huijaus yritykseen Tori.fi sivustolla. Tarkoituksena on saada sinulta Paypal tilin tietoja, sen jälkeen sitten pankki/luottokortit joita olet Paypal -tiliin liittänyt, ovat kyseisen huijarin käytettävissä. En tiedä kuinka tuo toteutetaan käytännössä, mutta AINA jos nettikauppaa tehdessä tuntuu pikkasenkin myyjä/ostaja epäillyttävältä, niin jätä homma sikseen. Tulet säästymään isolta vaivalta! (Omat luottokortti tiedot varastettu kerran e-bay -nettikaupasta tehdyn ostoksen yhteydessä. Maksoin siis ostokseni luottokortilla ihan normaalisti, että en käyttänyt mitään kolmatta osapuolta kaupanteossa. Sitten seuraavassa luottokorttilaskussa olikin ostettu lentolippuja ympäri mualimaa! Sitten puheluita/reklamaatioita luottokortti yhtiölle yms. sain rahani takaisin/en joutunut maksamaan niitä lentolippuja, mutta oli kyllä oma hommansa siinäkin!)

Tärkeää tietoa

Hyväksy Käyttöehdot ja Tietosuojakäyntö.

Account

Navigation

Haku

Haku

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.